Про себе

Про мій досвід, проекти, які супроводжував, а також ознайомитися зі статтями та коментарями в періодичних виданнях можна дізнатися, перейшовши за посиланням >>


Напрямками роботи є:
Договірне право: аналіз договорів, підготовка протоколів узгодження розбіжностей, а також рекомендацій з урахуванням ризиків для клієнтів, участь в переговорах з партнерами клієнта, підготовка проектів договорів, аудит договірної роботи компанії, проведення практикумів для персоналу для підвищення якості договірної роботи на підприємстві.
Податкове та митне право: надання податкових та митних консультацій, роз’яснень, судове та позасудове представництво інтересів клієнті під час оскарження дій, бездіяльності фіскальної служби, прийнятих податкових повідомлень-рішень, карток відмов в митному оформленні товарів, підготовка запитів на отримання індивідуальної податкової, митної консультації.
* Ведення господарських та цивільних справ: стягнення дебіторської заборгованості, судово-претензійна робота, захист прав споживачів, відшкодування моральної, матеріальної шкоди фізичним та юридичним особам, захист прав на об’єкти інтелектуальної власності.file7
* Консультування з питань трудового законодавства: складання внутрішніх локальних документів на підприємстві, трудових договорів, посадових інструкцій, наказів, притягнення до матеріальної відповідальності працівників, оскарження незаконного звільнення, вирішення трудових спорів та конфліктів, запровадження на підприємстві колективної матеріальної відповідальності працівників.
Мови, якими надаються консультації: українська, російська, англійська.
Завдяки співпраці з іноземними юридичними компаніями, юридична компанія “Крапка” забезпечує ефективний захист та представництво інтересів своїх клієнтів в Словаччині, Австрії та Росії.
Представництво інтересів клієнтів в судових інстанціях є однією з ключових напрямків в роботі компанії: у 2015 році юристи компанії здійснили успішних судових захист справ своїх клієнтів на загальну суму 33 млн. гривень.
file18Наша судова практика та захист включає:
1. Адміністративні спори з державними органами влади: соціальними фондами, податковими, митними органами, органами державного нагляду господарської діяльності. Правники компанії мають ряд успішних справ з досягнення податкового компромісу клієнтів з податковими органами.
2. Цивільні справи: житлові, сімейні, трудові, спадкові, а також у справах про захист прав споживачів. Слід зазначити, що юристам компанії доводилося відстоювати позицію як позивачів, так і відповідачів, а це дозволяє ефективно вибудовувати судовий захист.
3. Справи щодо відшкодування шкоди: в рамках трудових відносин, дорожньо-транспортних пригод, неякісного продажу товарів, надання послуг.
4. Спори в господарські діяльності: стягнення заборгованості в договорах поставки, перевезення вантажів, за надання транспортно-експедиційних послуг.
5. Супроводження досудового та позасудового вирішення спорів клієнтів.
6. Представництво інтересів в Міжнародному комерційному суді при ТПП України, третейських судах, супровід процедури примусового виконання рішень іноземних судів на території України.
Виконавче провадження відіграє не менш важливу роль в спорах, а тому адвокати компанії здійснюють юридичний супровід справ у виконавчому провадженні.

+380 67 8624417

krapkaorgua@gmail.com  

Немає коментарів: