вівторок, 23 січня 2018 р.

Систематичне невиконання квартального плану: звільнення керівника, трудові спориБезпідставними є доводи касаційної скарги, що незабезпечення позивачем виконання показників І та ІІ кварталів 2015 року є систематичним невиконанням квартального плану, що є підставою для його звільнення на підставі підпункту «и» пункту 5.3 контракту. Згідно з підпунктом «и»  пункту 5.3 контракту звільнення керівника можливе лише у разі систематичного невиконання без поважних причин квартального та річного фінансових планів підприємства та показників контракту. 

Зазначений сполучник «та» передбачає необхідність поєднання всіх трьох підстав - невиконання квартального фінансового плану підприємства, річного фінансового плану підприємства, показників контракту. Відтак, невиконання лише квартального плану за І та ІІ квартали 2015 року не є підставою для звільнення ОСОБА_1 на підставі вказаного пункту контракту. Доводи про неможливість одночасного невиконання показників квартального, річного фінансових планів та показників контракту є непереконливими, оскільки для застосування підпункту «и» пункту 5.3 контракту необхідна їх систематичність, а не одночасність.


Постанова ВСУ від 23.01.2018 у справі справа № 203/6039/15-ц (провадження № 61-384св17)
#трудові_спори, #податковий_адвокат, #оскарження_звільнення, #господарські_спори, #стягнення_заборгованості, #стягнення_інфляційних, #житловиселення, #АБвласоваВектор, #сімейніспори, #АдвокатськебюроВектор, #familylaw, #аліменти, #податковий_адвокат, #АБвласоваВектор, #фіктивне_підприємство, #фіктивність,  #порушення_постачальником_податкового_законодавства,


Немає коментарів: