[ Податковий адвокат | Спори з податковою | Податкова консультація | Розблокування податкових накладних | Виведення з ризикових | Приймання таблиці даних платника податків ]
податковий адвокат, списати ЄСВ, недоїмка із соціального внеску |
Середній розмір недоїмки з ЄСВ для платників податків приблизно 15-20 тис. грн.
Постає запитання: чи є сенс оскаржувати?
По-перше, вимогу податкова здебільшого надсилає дисципліновано, і те, що платник не отримав вимогу, то це вже проблема самого платника, і це цілком законно.
По-друге, платник податків дізнається про наявність боргу з ЄСВ, коли отримує з виконавчої постанову про арешт майна, чи з банку звісточку про блокування свого рахунку.
По-третє, час на оскарження вимоги в судовому порядку - 6 місяців (загальний строк), проте на практиці з моменту надіслання вимоги і до моменту, коли платник дізнався про недоїмку минає рік, а то й два. Суди доволі неохоче поновлюють строк на оскарження вимоги.
Якщо йти шляхом мирним - заплатити та забути.
Щойно заплатите, податкова зафіксує факт оплати та відкриє скриньку Пандори й нарахує пеню на весь період прострочення (0,1% за кожний день прострочення), а ще штраф - 20% від сплаченої суми, а ще як особлива опція покарання - це складання адміністративного протоколу з ще одним штрафом від 680 до 5100 грн.
Отож перед тим, ніж платити, не платити чи взагалі займатися підприємницькою діяльністю - порадьтеся зі фахівцями, бо реально може статися, коли штрафні санкції на недоїмку будуть в рази більші, ніж сама недоїмка, і при цьому до таких боргів згідно із законом немає строків давності, тобто податкова ніколи не забуде про ваші борги з ЄСВ.
Маєте запитання?
#НедоїмкаЄСВ,
#ПодатковіПоради,
#ОскарженняВимоги,
#СудовіСправи,
#ПодатковийБорг,
#ПлатникПодатків,
#ПеняЗаПросрочення,
#ШтрафиПодаткові,
#ПодатковіСанкції,
#ПодатковіСтроки,
#ПодатковіНарахування,
#ПорадиПодатковогоАдвоката,
Немає коментарів:
Дописати коментар